Кредитна Карта:
Фінансова Подружка Або Пастка?

ГОЛОВНА АВТОКРЕДИТ СТАТИ АГЕНТОМ ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ ДИПЛОМИ RU UA
кредитка

Одна з фінансових проблем, з якою зіштовхуються багато громадян України, є заборгованість по кредитним картам. Для деяких людей така заборгованість наростає такою глибою, що приходиться отримувати кредит готівкою або відкривати нову кредитку в іншому банку з метою погашення поточної заборгованості.

І це тільки початок кредитного катаклізму: на кожному кроці ломбарди, вивіски про швидкі кредити готівкою, навіть в мережі є можливість швидко та легко отримати займи, а за кулісами кредитного театру продаж та перепродаж заборгованостей по кредитом.

Ми не перші в цій справі, в 70-х та 80-х роках минулого століття мешканці США штовхнулися з проблемою «легких та доступних» кредитів та кредиток. Та, якщо немає бажання бути постійним боржником, необхідно знати плюси та мінуси фінансових інструментів. А прийоми використання переваг, уникаючи негативних наслідків, вже відомі. До того ж, застосування їх залежить особисто від кожного, а не від ситуації в країні.

Давайте ж розглянемо ці три основних прийоми.

1. Використовуйте кредитну карту тільки для безготівкових розрахунків. У кредитних карт при знятті готівки кредитних коштів самий великий відсоток за зняття готівки (переказ на іншу карту також рахується зняттям готівки). Ці затрати надлишкові та їх треба уникати плануючи свій бюджет. Планування бюджету дозволить визначити той момент, коли починати використовувати кредитні кошти для безготівкових розрахунків ще до моменту витрати останніх купюр в гаманці.

2. Банк, в якому оформлюється кредитка, має бути надійним. Це не для «гарної фрази». Справа в тому, що в разі банкротства або ліквідації такої фінансової установи можуть «пробачити» депозити громадян, але кредитні зобов’язання будуть вимагатися в будь-якому разі. Також, можуть суттєво змінитися зобов’язання та не на користь клієнта.

3. Кредитний ліміт на кредитній карті має бути в три рази менше щомісячного доходу. В більшості випадків кредитні карти використовуються для «займи до зарплати». Це найбільш вигідний спосіб використання. Якщо не погасити заборгованість до закінчення пільгового періоду – нараховується відсоток за використання кредитних коштів. При заборгованості більше 30% щомісячного доходу погасити її у встановлений термін дуже важко, навіть якщо мова іде про погашення з наступним використанням по-новому. В наслідок сума боргу як сніжний ком накопичується, можуть виникати проблем з погашенням вже хоч відсотків, «зуби на полиці»…

Не збільшуючи кредитний ліміт більше 30% щомісячного доходу вже не так важко погасити заборгованість до закінчення пільгового періоду та немає спокуси взяти вище норми.

Коротке резюме: кредитка – найбільш безпечний, комфортний та надійний спосіб «перехватити до зарплати» якщо:
використовувати кредитні кошти тільки при безготівковому розрахунку;
банк надійний;
використовувати кредитні кошти на суму менш, ніж 30% щомісячного доходу та погашати заборгованість до закінчення пільгового періоду, бажано відразу про отриманні доходу.

Виконуючи ці основні три умови, кредитка або кредитка Gold буде фінансовою подружкою, яка допомагає в потрібний момент.privateagent.com.ua