Як Використовувати Кредитку
Для Придбання Побутової Техніки?

ГОЛОВНА АВТОКРЕДИТ СТАТИ АГЕНТОМ ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ ДИПЛОМИ RU UA
кухня, побутова техніка

Нам веж відомі три основних правила використання кредитки, які дозволяють нам уникати боргових ям. Одно з цих правил стверджує, що максимальна сума використання кредитних коштів повинна становити менше 30% щомісячного доходу.

Але що робити, якщо необхідно придбати щось із побутової техніки? А вартість побутової техніки, як правило, більше 30% щомісячного доходу.

Звісно, побутову техніку треба купляти за свої особисті кошти. Будь-який кредит, навіть по 0% має свої скриті відсотки. Дуже велика рідкість серед фінансових програм «май зараз – плати пізніше» з реальним нульовим кредитом. Точніше мовити: дуже велика рідкість, коли скритий процент банка за надання кредиту під 0% відраховується з прибутку магазина, а не з гаманця клієнта різними способами.

Давайте відволічемося від теми та розглянемо невеличкий приклад:

Ви – власник магазину, багато товару на Ваших полицях вартістю по 10000 гривень. На продажі одного товару Ваш магазин має прибуток 3000 гривень. Серед потоку відвідувачів магазина є потенційні клієнти, в яких тільки мала частина суми на придбання та вони без бажання платити відсотки за використання кредиту.

Як в такому випадку збільшити прибутки? Реклама на TV або радіо? Друк та розповсюдження рекламних буклетів? Все це дорого та й окупається далеко не завжди. Але можна поділитися з банком-партнером прибутком, який отриманий при продажі по його безвідсотковій програмі фінансування. Тобто, банк отримує комісійні від залучення клієнта. І клієнт не покинув магазин, а отримав можливість сплатити за товар рівними платежами зі своїх власних коштів.

У підсумку, і клієнт радий, і магазин зробив продаж з прибутком, наприклад, на 1000 гривень менше (при традиційній рекламі вартість клієнта значно більша), і банк отримав свій прибуток. Відмовившись власник магазину від такого партнерства з банком – клієнт пішов без бажаного предмету, товар залишився залежуватися на полиці, оборот без росту…

А зараз давайте повернемося до нашої теми. Як же нам, власникам кредиток Приватбанку і кредиток Gold Приватбанку, без порушення основних трьох правил використання придбати вигідно та швидко побутову техніку?

Крок перший. Придбання побутової техніки повинна бути запланованою. Необхідно походити по магазинам (як on-line, так і off-line) та знайти торгівельну точку, яка пропонує найменшу ціну і є партнером Приватбанку по програмі «Оплата частинами» (перелік яких можна побачити в Приват24). Рекомендується перед таким придбанням закрити всі кредитні зобов’язання.

Крок другий. Спланувати свої платежі, розбити суму придбання на мінімальну кількість платежів, при цьому сума платежу повинна бути меншою 20% щомісячного доходу.

Крок третій. Суму першого платежу покласти на кредитну карту. Важливо щоб платежі по програмі «Оплата частинами» здійснювалась з особистих коштів на кредитці, при списанні кредитних коштів по цій програмі нараховується 4% від суми платежу (як за зняття готівки). Тому як перший, так і наступні платежі рекомендується здійснювати з особистих коштів – в цьому випадку здійснюється покупка без переплат.

Крок четвертий. Повідомити касиру про бажання здійснити оплату за товар частинами по програмі від Приватбанку.

Крок п’ятий. Приватбанк ці платежі буде здійснювати в один і той самий день кожного місяця. Тому потрібно планувати свій місячний бюджет таким чином, щоб до дня списання платежу на рахунку кредитної карти були особисті кошти на суму платежу.

Здійснюйте благоустрій свого побуту з золотою кредиткою Приватбанку. Дякую за увагу. Вдалих покупок!!!privateagent.com.ua