Миттєва Карта Приватбанку

Миттєва Карта Приватбанку
Міжнародна Карта За 10 Хвилин

Миттєва карта Приватбанку – це банківська карта міжнародного рівня для тих, кому терміново потрібна банківська карта.

Миттєва карта Приватбанку на відміну від решти карт миттєвого випуску діє по всій території нашої країни та за її межами, до того ж оформлюється в будь-якій з трьох основних валют: гривня, долар, євро.

Оформлення даної банківської карти в відділенні здійснюється за 5-10 хвилин.


оформлення до 10 хвилин.

Особливості Оформлення Миттєвої Карти Приватбанку

1. Після замовлення карти на цій сторінці, по телефону співробітник банку узгоджує з Вами найбільш зручне для Вас відділення для отримання карти.

2. Оформлення у відділенні буде здійснено за 5-10 хвилин.

3. Необхідні документи: паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру.

4. Карта відкривається на три роки в будь-якій з вище вказаних валюті.

5. Всі операції по миттєвим картам Приватбанку проводяться з обов’язковим введенням PIN-коду, що підвищує рівень безпеки.

6. Випуск миттєвої карти Приватбанку – 25 гривень (5долларів, 5 євро в залежності від обраної валюти). Дана карта є найбільш доступною міжнародною дебетовою картою.

Миттєва карта Приватбанку більш за всі інші банківські карти підходить тим, хто зібрався в поїздку за межі країни і можливість очікувати 2 тижні випуск класичної, іменної, міжнародної, банківської карти відсутня. До того ж ця карта може бути корисна тим, хто тільки починає користуватися банківськими картами.

Ще один плюс при поїздках закордон: грошові кошти на рахунку карти при перетинанні кордону не декларуються. Карта є підтвердженням платоспроможності її власника.

Сервіс доступу та управління рахунками та картами «Приват24» дає можливість здійснювати не виходячи з дому велику кількість операцій таких, як поповнення рахунку мобільного телефону, покупка електронних ваучерів Skype та оплата послуг мобільного інтернету PEOPLEnet…

Все банківські карти Приватбанку і миттєві карти в тому числі приймають участь в акції «Щасливий код» (більш детальніше на https://check.privatbank.ua).

Поповнення карти здійснюється в режимі реального часу, тобто зарахування коштів на рахунок карти на протязі декількох хвилин.

Підсумок: Миттєва карта Приватбанку – це міжнародна дебетова карта, яка оформлюється в будь-якій з трьох основних валют (гривня, долар, євро) та видається на руки клієнту в відділенні банку за 5-10 хвилин.

Максимально Прискорити Процес Отримання Миттєвої Карти Приватбанку Можна Замовивши Її На Цій Сторінці


privateagent.com.ua