Міні Кредитка Приватбанку
Міні Картка - Великі Можливості

Міні Кредитка Приватбанку Розміром В Два Рази Менше Стандартної Банківської Карти
При Цьому Стільки Ж Функціональна Для Здійснення Будь-Яких Покупок В Торгових Мережах Та Оплати Послуг

Міні кредитка Приватбанку оформлюється як додаткова до вже існуючої кредитної карти Приватбанку «Універсальна»  (випускається БЕЗКОШТОВНО).

Міні кредитка Приватбанку є оригінальним способом доступу до рахунка основної карти. З її допомогою можна використовувати кредитні кошти і погашати кредитну заборгованість. Пільговий період до 55 днів – до 25 числа наступного місяця відсотки за використання кредитних коштів не нараховуються.

оформлення в відділенні займе 15-20 хвилин

Відкривається мини кредитка Приватбанку в національній валюті, вартість відкриття 100 гр. Обслуговування та пере випуск при закінченні строку дії – БЕЗКОШТОВНЕ. Оформлення займе 15-20 хвилин, при собі необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ІПН. Інші документи (довідка з місця роботи, наприклад) бажані для встановлення більш вищого ліміту.

Міні Кредитка Приватбанку Завжди Під Рукою

Невеликий формат міні кредитки Приватбанку із стильним дизайном робить її дуже зручною для повсякденного використання. Її зручно носити навіть на зв’язці ключів. Маленький формат міні кредитки Приватбанку дозволяє комфортно мати при собі навіть тоді, коли гаманець створює незручності (наприклад, влітку Ви в шортах та футболці їдете на пляж або Вам не подобається повні кишені, а брати сумку або портфель без потреби).

Розраховуючись за товари та послуги міні кредиткою Приватбанку в будь-яких торгово-сервісних точках на території України та за її межами є можливість виграти 10, 100, 1.000, 10.000, 50.000 та 1.000.000 гривень в акції «Щасливий код». Для цього необхідно при сплаті міні кредиткою Приватбанку на суму 100 гривень та більше звірити шість останніх цифр номеру міні кредитки Приватбанку з кодом авторизації, вказаного в термінальному чеку.

При збігу 2-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

10 гривень

При збігу 3-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

100 гривень

При збігу 4-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

1.000 гривень

При збігу 5-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

10.000 гривень

При збігу 6-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку

50.000 гривень

При збігу 6-х цифр коду та номеру міні кредитки Приватбанку (при здійсненні платежу на суму від 2.000 гривень/400$/400€)

1.000.000 гривень

Для прийняття участі в акції «Щасливий код» необхідно зареєструватися на сайті акції (https://check.privatbank.ua) й ознайомитись з її умовами.

Міні кредитка Приватбанку приймає участь в програмі «Бонус плюс». Здійснюючи покупки в підприємствах-партнерах Приватбанку торгово-сервісної мережі, повертається частина витрачених грошей в якості бонусів, які можна потратити в підприємствах-партнерах Приватбанку. Всі підприємства-партнери, які приймають участь в програмі, на вході мають логотип програми «Бонус плюс». Здійснюючи оплату міні кредиткою Приватбанку в цих магазинах, ресторанах, барах, кафе, перукарнях та салонах до 20% від суми покупки нараховуються на бонусний рахунок.

Коштами, накопиченими на конусному рахунку, можна розрахуватися за будь-які товари та послуги в підприємствах-партнерах з логотипом «Бонус плюс» давши касиру міні кредитку Приватбанку та виказавши бажання сплатити з бонусного рахунку.

Міні кредитка Приватбанку доступна для зберігання особистих коштів. На залишок особистих коштів більш 100 гривень нараховуються 10% річних, нарахування поступають на бонусний рахунок.

Я користуюся міні кредитною карткою від Приват банку вже близько двох років і за весь період користування у мене не виникло абсолютно ніяких нарікань. Почнемо з того, що саму карту мені видали дуже оперативно і не зажадали великої кількості документів. Крім того, мені дуже подобається сам дизайн міні кредитки. В обслуговуванні дана кредитна карта дуже і дуже зручна а те, що з неї можна зняти грошові кошти тільки в касі і при пред'явленні документа, що підтверджує особу людини, робить її ще більш зручною і безпечною.

Досить давно працюю з ПриватБанком, але тільки недавно вирішив замовити у них міні кредитку. Емоції в принципі позитивні, адже крім того, що мені доступні засоби, які можуть стати в нагоді, подобається і те, що можна отримати приємний бонус у вигляді призовий денюжки. Як і будь-яка інша кредитка, їй можна розплачуватися за велику кількість послуг, але родзинкою вважаю її розміри, тому що дійсно виглядає акуратно і весело. І на моїй пам'яті, з нею жодного разу ніяких перебоїв в роботі не відбувалося. Так що задоволений їй по повній.

У мене є універсальна карта Приватбанку. Нещодавно в подарунок до неї видали ще й міні кредитку. Найбільше подобається пільговий період по карті-55 днів. Дуже зручно коли не вистачає до зарплати. Також по ній дуже зручно здійснювати перекази через інтернет-банк, я так завжди рахунок мобільного телефону поповнюю і інтернет оплачую. Сама картка дуже стильна й оригінальна, до того ж за розміром в два рази менше звичайної кредитки. Хочу ще на сайті міні кредитки чохол замовити, дуже прикольно виглядає.

Послугами ПриватБанку користуюся більше п'яти років. Міні-кредитку мені запропонував оформити кредитних фахівець у відділенні при видачі звичайної кредитної картки. Використовую я її вже більше двох років. Дуже задоволена карткою. Вона має свої плюси:
1) «нестандартний» розмір - вона менше за розміром, ніж звичайна кредитна карта. Це дозволяє носити її де завгодно - хоч в чохлі разом з телефоном!
2) міні-кредитка - це ще один доступ до кредитного рахунку. А в банку за умови надання карти вас ідентифікують і проводять будь-які операції без наявності документів.
3) нарешті, міні-кредитка - це ще один спосіб виділитися. Вона має дуже яскравий і красивий дизайн, чим привертає увагу оточуючих.
Всім раджу оформляти міні-кредитку. Це - ваш ПРАВИЛЬНИЙ вибір!

Міні кредитка Приватбанку сплатить мобільний, PEOPLEnet та Skype

Міні кредитна карта Приватбанку автоматично підключена до «Приват24» та MobileBanking. Ці два сервіси дозволяють керувати і контролювати коштами дистанційно через інтернет або за допомогою мобільного телефону. За допомогою міні кредитки Приватбанку та свого мобільного можна поповнити рахунок свого мобільного відправивши на номер 10060 SMS-повідомлення з текстом

замінивши
ххх – на суму поповнення (від 5 гривень)
nnnn – на останні чотири цифри Вашої міні кредитки Приватбанку.

Також можна поповнювати рахунки міні кредиткою Приватбанку і інші мобільних телефонів (наприклад, дружині, дітям, батькам, рідним та друзям) відправивши SMS-повідомлення на той же номер з текстом

замінивши
ххх – на суму поповнення (від 5 гривень)
nnnn – на останні чотири цифри Вашої міні кредитки Приватбанку
0671234567 – на номер телефону, рахунок якого Ви бажаєте поповноти Вашою міні кредиткою Приватбанку.

Міні кредиткою Приватбанку можна сплатити електронні ваучери PEOPLEnet та Skype. Для сплати міні кредиткою Приватбанку електронних ваучерів PEOPLEnet достатньо відправити SMS-повідомлення з текстом

замінивши
ххх – на суму поповнення (10, 20,100, 200 гривень)
nnnn – на останні чотири цифри Вашої міні кредитки Приватбанку.

Для сплати міні кредиткою Приватбанку електронних ваучерів Skype достатньо відправити SMS-повідомлення з текстом

замінивши
ххх – на суму поповнення (5, 25 долл.)
nnnn – на останні чотири цифри Вашої міні кредитки Приватбанку.

Оплата послуг міні кредиткою Приватбанку за допомогою MobileBanking без комісії.

Відвідувачів Цього Сайту Оформили Міні Кредитку Приватбанку

Для мене звичайна кредитка від «Приватбанку» свого часу стала одкровенням. А міні-кредитка «Приватбанку» мені надає практично такі ж можливості, що і в стандартному варіанті, тільки - менший, більш зручний розмір (поряд з фінансовим забезпеченням) дозволяє мені відчувати себе абсолютно «не обтяженим». Наприклад, влітку, виходячи з номера пансіонату на прогулянку, я можу взяти з собою тільки міні-кредитку "Приватбанку", витратити грошей стільки, скільки буде потрібно, і при цьому не буду боятися, що в разі втрати (як це буває з гаманцем і купою грошей) я опинюся «в печалі» ...
Олексій Завидовський

Дуже швидко і без всяких проблем оформила міні кредитку в відділенні Приватбанку. Мене залучили умови користування цією карткою: 55 днів можна безкоштовно користуватися банківським кредитом, отримати 10% річних при внесенні своїх коштів на картку і до того ж з нею можна заробити бонуси і знижки. Я вважаю, що це дуже зручно і комфортно. Міні кредитка вже не раз мене виручала, з нею я відчуваю себе більш впевнено. Користуючись цим сучасним засобом, я позбулася від неспокою і позитивно думаю про завтрашній день.

Я завжди намагалася не зв'язуватися ні з якими кредитними історіями. Але одного разу, в черговий раз, чекаючи заробітної плати, зустрілася з подругою, яка є клієнтом Приват банку. Вона показала мені свою міні кредитку від Приват банку і розповіла про всі умови. Вже через годину у мене в руках була точно ж така, благо філія банку в нашому місті працює справно.
Мої страхи з приводу найбільших відсотків тепер розвіяні, адже користуватися міні кредиткою можна цілих 55 днів, нічого не сплачуючи. А так, як до закінчення цього періоду я завжди встигну покласти назад гроші на рахунок, то мені кредитка обходиться абсолютно даром, без відсотків. Більше того, я завжди намагаюся розплачуватися нею в магазинах (партнерах Приват банку), а це - додатковий бонус в мій гаманець. Мене це, звичайно, дуже радує.
Ну і наостанок, сама картка має гарний, стильний дизайн. А її розміри сприяють зручності у використанні.
Мальченко Людмила

Давно користуюся послугами Приватбанку, є і зарплатна картка, і розрахункова, і кредитна. Не пам'ятаю жодного разу, щоб були якісь неприємні моменти в обслуговуванні, навпаки банк завжди радує новими «фішками». Останнє придбання - це Міні Кредитка, і стильно, і зручно. По-перше, мало місця займає, по-друге-великий функціональний набір. Користуючись «Приват 24», можу оплачувати комунальні послуги і поповнювати мобільний, і не треба спеціально кудись йти. Бонусна програма теж радує, я часто розплачуюся картою в магазинах, а потім ще можу використовувати бонуси - дрібниця, а приємно, як говориться. Задоволена на 100% і рекомендую іншим, один раз спробуєш - потім вже не знаєш, чому ж раніше таким не користувався.

Замовити міні кредитку Приватбанку можна заповнивши форму

Замовивши міні кредитку Приватбанку на цій сторінці – оформлення в відділенні займе 15-20 хвилин.


privateagent.com.ua