Додатковий Дохід
Заробіток Без Початкових Внесків

ГОЛОВНА АВТОКРЕДИТ СТАТИ АГЕНТОМ ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ ДИПЛОМИ RU UA

Додатковий Дохід Агента Приватбанку
Без Будь-Яких Внесків Як На Початковому Етапі, Так Й На Протязі Всієї Діяльності

Додатковий дохід з Приватбанком для кожного та не потребує початкових внесків. Стати агентом Приватбанку може будь-хто старше 16 років і не штатний співробітник Приватбанку. Вже сьогодні у Вас є можливість мати свій додатковий дохід без відриву від основного заробітку, в вільний час або поєднуючи з основною роботою.

Додатковий дохід агента Приватбанку необмежний. Відсутні обмеження по виплатам та мінімальним об'ємам. Вільний графік роботи. Ви вирішуєте де, скільки та коли працювати.

Агент є партнером банка, додатковий дохід якого полягає в рекомендаціях банківських послуг та отримання винагороди за кожну оформлену послугу. Агент не заключає договори та не проводить консультації щодо банківських послуг, Ви тільки повідомляєте в банк данні (телефон + ім'я) о клієнтах, бажаючих скористатися послугою банка.

Спілкування          Подача заявки    Оформлення послуги      Винагорода

Поспілкувались. Повідомили. По оформленню отримали винагороду

Винагороду агент отримує на власну Універсальну Кредитку (випускається безкоштовно) або пенсіонну карту (в разі, якщо така є).

Великий перелік банківських послуг Приватбанку, який може пропонувати агент, дозволяє втілити свій додатковий дохід кожному, незалежно від соціального положення оточуючих Вас людей.

Наприклад, студент може пропонувати Універсальну кредитку своїм сокурсникам або безкоштовну карту для соціальних виплат при народженні дитини знайомим майбутнім мамам, пенсіонер - пенсійні карти своїм одноліткам, співробітник фірми – своїм колегам відкрити копилку дітям (що в майбутнім полегшить питання оплати навчання в ВНЗ, наприклад).

Рейтингова програма «Вид майбутнього» дозволяє збільшувати Ваш додатковий дохід на 10%, 25% и 50% + безкоштовний випуск елітних преміальних карт класу GOLD, PLATINUM та Signia. Всі агенти приймають участь в цій програмі з початку своєї діяльності.

Для агентів створена Бізнес-школа з очною та дистанційною формами навчання, навчання в якій безкоштовне та складається з трьох рівнів. Знання та навички,отримані в Бізнес-школі, надають можливість суттєво підвищити ефективність своєї роботи, що збільшить Ваш додатковий дохід.

Агент в наслідок успішної роботи та навчання в Бізнес-школі має суттєві переваги при розгляді як кандидата на штатну посаду співробітника банка (при бажанні).

Основні Переваги Додаткового Доходу З Приватбанком:

1.Необмежений дохід

2.Вільний графік роботи

3.Програма «Вид майбутнього» дозволяє збільшувати дохід за кожну угоду

Бажаючі стати агентом Приватбанку і мати додатковий дохід можуть зареєструватися тут.


privateagent.com.ua