Банк Приватбанк – Банк Лідер

ГОЛОВНА АВТОКРЕДИТ СТАТИ АГЕНТОМ ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ ДИПЛОМИ RU UA

Кожний 4-й Громадянин України – Клієнт Приватбанку

Банк Приватбанк користується дуже великим успіхом серед населення нашої країни. Кожен день велика кількість людей відвідують відділення банку для оформлення той чи іншої послуги Приватбанку, мільйони гривень отримуються в банкоматах готівкою, не менша кількість коштів щоденно перераховується безготівковим розрахунком. На теперішній час більш ніж 12 мільйонів чоловік довіряють цьому банку, показавши це тим, що стали клієнтами Приватбанку.

Хочу розповісти про свій улюблений банк. Моє близьке знайомство з «Приватбанком» почалось в 2005 році, коли я стала його клієнтом, й розмістила свої фінансові кошти на депозитному рахунку.

Часи змінювались, моє фінансове становище тож, але допомога банка в будь-яких життєвих ситуаціях залишалася незмінною. «Приватбанк» завжди приходить на допомогу в тяжку хвилину.

В минулому році без особливих зусиль я отримала кредит на покупку кондиціонера, коли змушена була зробити незаплановану покупку, із-за дуже сильної жари в другій половині літа.

Я й надалі буду залишатися клієнтом цього банку.

Вікторія Бриндак

Цей факт популярності пояснюється не тільки надійністю й якістю обслуговування цього банку, які на дуже високому рівні. Більше сотні різноманітних банківських послуг Приватбанк надає для уваги клієнтів. Всі ці банківські послуги відрізняються друг від друга та створені для задоволення всіх потреб клієнтів. Деякі банківські послуги можна замовити on-line, що суттєво скорочує час їх оформлення.

Кредитна карта Приватбанку – найбільш розповсюджена кредитна карта на території України. Приватбанк самий перший банк, який надав дуже швидкий спосіб отримати кредит готівкою та завоював лідируючу позицію. Дуже зручно мати при собі карточку з встановленим кредитним лімітом та кредитною лінією, яка відновлюється.

Про кредитну карточку Приватбанку я дізнався зовсім нещодавно, мені дали буклет, коли я прогулювався в парку. Прочитавши й ознайомившись зі змістом буклету, я вирішив подзвонити по контактному номеру та розпитати детальніше. Мені зовсім детально пояснили, як це все працює і я вирішив спробувати відкрити кредитну карточку на своє ім'я. Маю сказати, що я ні секунди не пожалкував про свій поступок, при цьому не переплачуючи ні копійки, якщо повернути в строк ті гроші, які зняв з карти Приватбанку. Це настільки зручно, не потрібно очікувати зарплати, не потрібно у будь-кого займати. В цілому, я відчуваю тепер себе новою людиною з розширеними можливостями. Я вже багато кому розповів про цей банк та про його прекрасні послуги, багато прислухались до моєї думки та поради і також є тепер власниками кредиток Приватбанку.

Приватбанк – це банк, який уповноважений здійснювати пенсійні та соціальні виплати. Спеціально для пенсіонерів Приватбанк створив пенсійні карти, а для отримання соціальних виплат (наприклад, при народженні дитини) – соціальні карти. На теперішній час більш ніж 1,3 мільйони людей отримують пенсійні та соціальні виплати, використовуя цей банк.

Приватбанк випустив більш ніж 28 мільйонів карт, більшість карт є персоналізованими та випускаються при подачі заяви клієнтом. Банк випускає широкий спектр банківських карт від безкоштовних до елітних. Карти Gold та Platinum надають високий рівень обслуговування та великий перелік включених послуг банка.

Популярність Приватбанку та його банківських карт підкріплюється широкою мережею банкоматів та відділень, які банк розмістив у всіх обласних та районних центрах. Вже більш ніж 7 000 банкоматів та 3 000 відділень на території нашої країни в мережі банка Приватбанк.

Еквайрінг, який надав банк, дає можливість приватним підприємцям можливість встановлювати термінали прийому банківських карт для сплати товарів та послуг. Приватбанк робить суттєвий вклад в розвиток мережі торгово-сервісних точок, в яких можна розрахуватися з допомогою банківської карти.

Приват24 (система інтернет-банкінгу) та MobileBanking (система SMS-банкінгу) дозволяє керувати своїми рахунками на відстані. Здійснити грошовий переказ або поповнити рахунок мобільного телефону та Skype не виходячи з дому чи офісу, не встаючи з дивану чи під час занять спортом, в ділових поїздках чи на відпочинку замістом.

Приватбанк дуже відповідально ставиться до роботи з індивідуальними клієнтами. Зручна річ послуга приват24, де можна здійснити комунальні платежі, поповнити мобільний телефон та здійснити ще масу дій. Кредитну карту можна оформити достатньо швидко й завжди допоможуть ввічливі співробітники. У кредитки пільговий період 55 днів, на протязі якого відсотки за використання кредиту не нараховуються. Це дуже зручно! Банкоматів всюди багато, тому співпрацювати з банком не складає проблем.

Програма кредитування Авто в кредит виявилась дуже потрібною. На протязі 2011 року щоденно від 20 до 30 чоловік купують автомобілі завдяки Приватбанку. Цей банк в добавок продовжує знижувати відсоткову ставку, наприклад, знижена відсоткова ставка для придбання легкового автомобіля, мікроавтобуса та вантажного авто з невеликою вантажопідйомністю. Більш ніж 1 мільйона клієнтів Приватбанку отримали статус «надійний партнер», що позбавляє необхідності мати мінімальний аванс при кредитуванні Авто в кредит.

Приватбанк зі своїм широким спектром послуг користується дуже великою популярністю. Кожний четвертий мешканець України є клієнтом Приватбанку. Пластикові карти банку поступово змінюють готівку в наших гаманцях. Що тут казати?

Приватбанк – банк номер один в Україні.privateagent.com.ua