Карти Приватбанку

ГОЛОВНА АВТОКРЕДИТ СТАТИ АГЕНТОМ ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ ДИПЛОМИ RU UA

Кредитні Та Дебетові Карти Приватбанку

Карти Приватбанку є самими розповсюдженими банківськими картами на території України. З кожним днем кількість тримачів будь-якої карти Приватбанку зростає. Це пов'язане з зручністю, яке надають банківські карти, з послугами, які надає Приватбанк, з великою кількістю відділень та банкоматів Приватбанку.

Банківські карти Приватбанку, як і будь-які інші банківські карти, бувають кредитними та дебетовими, різних світових платіжних систем (Visa, MasterCard и т.д.), безкоштовними та преміальними, можуть виготовлятися в трьох основних валютах (гривня, долар, євро).

Кредитні карти Приватбанку виготовляються для доступу клієнта до кредитних коштів. Наприклад, кредитна карта Приватбанку Універсальна дозволяє отримати кредит готівкою на суму до 8 000 гривень за одну хвилину. Ця карта прив'язана до рахунку зі встановленою кредитною лінією до 8 000 гривень. Оформивши кредитку в Приватбанку, клієнт має доступ до кредитних коштів в будь-який час доби в будь-який день тижня.

Історичний факт: Кредитні карти з'явилися на два десятки років раніш дебетових. На мій погляд цьому причина те, що кредитка – це швидкий кредит готівкою.

Приватбанк реально покращив моє життя! Ще коли був студентом, оформив собі дві карточки – одна кредитна (на чорний день), друга розрахункова (на кожен день). Враховуючи мою активну життєву позицію, я з другого курсу постійно шукав способи підзаробити гроші, після пар. А раціонально їх використовувати мені допомагав Приватбанк! Сервіс Приват24 перший в Україні, де можна вести повне управління своїми рахунками, не виходячи з дому! А це депозит, оплата рахунків, переказ коштів і навіть кредит. Моя розрахункова карточка не один раз допомагала мені – Visa приймається усіма магазинами, а банкомати Приватбанку дійсно на кожному кроці.

Олексій

Дебетові карти Приватбанку випускаються для доступу до особистих коштів, кредитна лінія на рахунках дебетових карт відсутня. Наприклад, пенсійні карти Приватбанку – дуже зручний спосіб отримання пенсії. Завдяки пенсійній карті пенсію можна отримати, навіть знаходячись в іншому місті.

Для отримання соціальних виплат, наприклад, при народженні дитини, дуже зручно використовувати соціальні карти Приватбанку, які також є дебетовими. Розраховуючись соціальними картами Приватбанку можна отримати 15% знижки в магазинах та аптеках-партнерах Приватбанку.

Для отримання різноманітних платежів можна скористатися миттєвими картами Приватбанку. Миттєві карти Приватбанку є міжнародними, можуть бути використані при незапланованих поїздках, коли немає можливості очікувати випуску звичайної карти.

Миттєві та соціальні карти Приватбанку можна отримати відвідав відділення банку один раз. Оформивши заяву в відділенні банку клієнт одразу отримає карту на руки.

Ми з сім'єю вже давно користуємося послугами тільки Приватбанку. Дуже зручно, якісне та швидке обслуговування, поширена мережа відділень та банкоматів. Особисто в мене є декілька карток Приватбанку – універсальна кредитка, миттєва та карточка на яку надходять соціальні платежі. До мови, ніяких проблем, ніколи з цим банком не було, всі грошові поповнення надходять своєчасно, а завдяки тому, що банкоматів в місті велика кількість, не потрібно далеко йти або їхати, щоб зняти гроші. Щодо кредитної карти Універсальна – це дуже зручно, завжди знаєш, що є деяка страховка в плані фінансів, та в будь-який момент можеш нею скористатися, при цьому умови кредитування більш ніж вигідні.

Стальченко Катерина

Основне призначення банківських карт – це доступ до коштів та безпечне їх зберігання. Хоча більшість торгових точок приймають банківські карти для оплати товарів та послуг, але на території України на сьогоднішній день неможливо обійтися без готівки. При сплаті банківською картою здійснюється безготівковий розрахунок, та немає різниці, яким банком виготовлена карта, якого банка термінал, комісія при безготівковому розрахунку відсутня. Але в випадку зняття з карти грошей готівкою в відділенні або банкоматі іншого банку нараховується комісія на користь банка, в відділенні або банкоматі якого надана послуга.

Карти Приватбанку в цьому випадну мають вагомий пріоритет. Розповсюджена мережа банкоматів (яких вже більше 7000) та відділень (яких більше 3000). Цей факт позбавляє клієнтів, які мають банківські карти Приватбанку, від надлишкових комісій інших банків.

Банківські карти Приватбанку є не тільки засобом доступу до коштів, вони можуть надавати деякі послуги. Перелік послуг суттєво залежить від класу карти. Елітні преміальні карти Приватбанку – це не тільки показник успіху та платіжної спроможності її власника.

Карти Gold Приватбанку дають можливість користування послугами персонального фінансового консультанта, обслуговування клієнтів здійснюється в Центрі Gold Клуба персональним менеджером в зручний для клієнта час.

Карти Platinum Приватбанку надають розрахункові карти та готовий зарплатний проект для найманого персоналу, персональній банкір в досяжності цілодобово сім днів на тиждень.

Розрахункові карти Приватбанку дуже зручні для підприємців. Ця технологія надає можливість нараховувати кошти на карти, які видані своїм співробітникам для розрахунків з підприємствами партнерів та оплати товарів не встаючи з робочого місця за комп’ютером.

Зарплатний проект надає можливість економити робочий час співробітників, яким немає потреби товктись біля каси або кабінету керівника. Також дуже зручно для оплати роботи віддалених співробітників.

Банківські карти поступово витісняють готівку в наших гаманцях. Вже нікого не здивуєш наявністю банківської карти. Торгових точок з терміналами для оплати банківськими картами все більше та більше. Карти Приватбанку займають лідируючи позиції в використанні. Вже достатньо велика мережа банкоматів та відділень все одно розширюється, прибираючи непотрібні комісії з фінансового шляху.privateagent.com.ua