Картки Visa Electron

ГОЛОВНА АВТОКРЕДИТ СТАТИ АГЕНТОМ ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ ДИПЛОМИ RU UA

Картки Visa Electron

Картки Visa Electron - найбільш доступні картки Visa.картки Visa Electron Фактично клієнт банку користується карткою Visa Electron безкоштовно, відсутня плата за зняття готівки, відсутня плата за обслуговування. Призначення цих карт - тільки доступ до коштів на рахунку карти в межах країни. Ними можна розрахуватися у торгово-сервісній мережі, перевести в готівку в банкоматі або касі банку, але все в межах країни. Ці карти тільки дебетові, кредитний ліміт на них не передбачений. Як правило, без можливості розраховуватися через Internet відсутня, даний сервіс визначається банком.

Картки Visa Electron розроблені платіжною системою Visa таким чином, щоб були доступні всім незалежно від добробуту, досвіду використання банківських послуг та статусу. Даний тип банківських карт не містить в собі ніяких додаткових функцій і сервісів, тільки доступ до коштів на рахунку. Тому картки Visa Electron є безкоштовними.

Соціальні картки Visa Electron

Найчастіше банки випускають картки Visa Electron для отримання клієнтом різних соціальних виплат. Наприклад, соціальна карта Приватбанку.

Соціальні картки Приватбанку - одні з найпоширеніших карт Visa Electron на території України.

У банкоматі і Приват24 можна побачити величезну кількість сервісів таких як переклади, оплата комунальних послуг, оплата послуг мобільних операторів і т.д.. Всі ці сервіси є доступними для всіх карт Приватбанку, вони надані самим банком і не є обов'язковими вимогами платіжної системи Visa для карт Visa Electron. Фактично ці сервіси є похідними від обов'язкової функції картки Visa Electron - доступ до коштів на рахунку карти.

Всі карти Visa Electron випускаються тільки для використання в межах країни. Для закордонних поїздок вона не підходить так як за межами країни клієнт не зможе ні обналічить кошти з рахунку, ні розрахуватися у торгово-сервісній мережі.

Картки Visa Electron дуже прості і не містять великої кількості функцій і сервісів, розраховані, щоб бути доступними для всіх не залежно від доходу статусу і досвіду банківського обслуговування.privateagent.com.ua