Автострахування
Поліс Автострахування On-Line

ГОЛОВНА АВТОКРЕДИТ СТАТИ АГЕНТОМ ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ ДИПЛОМИ RU UA

Поліс Обов'язкового Автострахування За 5 Хвилин
Замовлення Полісу On-Line
Доставка Додому

Є Можливість Оплати Поліса Автоцивілки Частинами
Без Комісій І Відсотків

Автострахування – це фінансова допомога при непередбачених подіях та відмінній спосіб захистити себе від фінансових втрат.


Автострахування є фінансовим захистом від різноманітного роду непередбачених обставин, які тягнуть за собою суттєві фінансові затрати (наприклад, лікування, яке дуже дорого коштує, відшкодування збитків, зруйнування будь-якого майна і т.п.).

полис автогражданки

Автострахування цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну третім особам (автоцивілка), є обов'язковим видом страхування для всіх власників автотранспорту. Штраф за відсутність поліса автоцивілки від 425 до 850 гривень, що на багато більше вартості самого поліса, і оформити його все-таки доведеться.

Умови Автострахування Цивільно-Правової Відповідальності


Поліс автоцивілки діє на всій території УкраїниМаксимальна сума виплати за договором обов'язкового автострахування кожному потерпілому за шкоду майну - 50 000 гривеньМаксимальна сума виплати за договором обов'язкового автострахування кожному потерпілому за шкоду здоров'ю та життю - 100 000 гривень
Вартість поліса обов'язкового автострахування - 180 гривень помножити на коригувальні коефіцієнти (тип авто , робочий об'єм двигуна , місто реєстрації , сфера використання ) , середня вартість поліса для легкового сімейного автомобіля в обласних центрах не перевищує 360 гривень
Необхідні документи: техпаспорт на автомобіль , посвідчення на право керування транспортним засобом , довідка про присвоєння ІПН або банківська карта Приватбанку , пенсійне посвідчення (якщо є)


Оплату можна здійснити як готівковим і безготівковим розрахунком

Що Робити При ДТП?

1. Здійснити дзвінок за номером 0 800 500 206 ти проінформувати диспетчера клієнтської підтримки.

2. Дотримуючись рекомендацій диспетчера клієнтської підтримки, викликати компетентні служби.

3. Диспетчер клієнтської підтримки проінформує про перелік документів, необхідних для отримання страхового відшкодування.

Оплата Поліса Автоцивілки Частинами

Тільки в Приватбанку є можливість оплати поліса обов'язкового автострахування цивільно -правової відповідальності (автоцивілки) частинами . При цьому відсутні будь відсотки та комісії . Вартість поліса автоцивілки ділитися на 12 рівних частин , які Ви будете щомісяця вносити на рахунок Вашої кредитки Приватбанку або кредитки Gold Приватбанку.

Наприклад , вартість поліса автоцивілки для Вашого автомобіля - 300 гривень.

300 гривень / 12 місяців = 25 гривень/місяць

25 гривень буде списуватися щомісяця з рахунку Вашої кредитки або кредитки Gold.

Як Зробити Поліс Автострахування На 25% Дешевше?

Зробіть замовлення поліса на цій сторінці. Отримайте знижку 10% від банка. При розрахунку коштами з карти Приватбанку – банк повертає 15%.


privateagent.com.ua