Мобільний Інтернет PEOPLEnet

ГОЛОВНА АВТОКРЕДИТ СТАТИ АГЕНТОМ ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ ДИПЛОМИ RU UA

Мобільний Інтернет PEOPLEnet - Доступ В Інтернет Завжди І Скрізь

PEOPLEnet

Мобільний інтернет PEOPLEnet дозволяє мати доступ в інтернет у будь-якому місці у будь-який час, як тільки Ви побажаєте. На сьогодні відпала необхідність підключати зайві дроти до комп'ютера і тим більше до ноутбука.

PEOPLEnet є національним провайдером телекомунікаційних послуг і мобільного інтернету у тому числі. До того ж і першим 3G оператором на території України.
оформлення в відділенні займе 15-20 хвилин

PEOPLEnet почав в 2006 році будівництво волоконно-оптичної мережі для якіснішого надання послуг мобільного інтернету і на сьогодні має одну з найбільших мереж, яка може одночасно надати усім своїм клієнтам і користувачам послугу доступу в інтернет "мобільний інтернет".

Наявність у PEOPLEnet одній з найбільших на території України мережі, побудованої на волоконно-оптичних лініях, істотно підвищує швидкість і якість мобільного інтернету, що надається. Використання технології 3G 1xEV - DO RevisionA дозволяє підвищити швидкість мобільного інтернету.

Основні Переваги Використання Послуги Мобільний Інтернет Від PEOPLEnet

Швидкість. Передача даних може здійснюватися зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с. Така швидкість дозволяє швидко завантажувати відео та аудіо файли.

Мобільність. Відпала необхідність підключення дротів. Доступ до інтернету у будь-який час у будь-якому місці, досить під'єднати модем.

Простота. USB-модеми 3G легко підключаються, а функція автоматичної установки скоротить час і істотно полегшить перше підключення до мобільного інтернету.

Зручність. Підтримка карт пам'яті робить USB-модем 3G універсальним, зручним і незамінним помічником по зберіганню інформації (два в одному: і модем, і флешка).

Гнучкість. Різноманітність пакетів, в деяких випадках можливість оплати в кредит робить мобільний інтернет від PEOPLEnet доступним для усіх бажаючих.

Комфорт. Можливість купівлі електронних ваучерів PEOPLEnet через інтернет або за допомогою мобільного телефону.

Оплата при підключенні залежно від тарифного плану від 60 гривен. Вартість устаткування 375-645 гривен + знижка на устаткування у розмірі вартості підключення. Тобто, придбаваючи модем при підключенні, Ви сплатите тільки вартість модему. Є можливість отримати модем в оренду без обмеження строку оренди.

Замовити Мобільний Інтернет Від PEOPLEnet Можна Заповнивши Форму

Замовивши мобільний інтернет від PEOPLEnet на цій сторінці – оформлення в відділенні займе 15-20 хвилин.


privateagent.com.ua