Банківські Послуги

ГОЛОВНА АВТОКРЕДИТ СТАТИ АГЕНТОМ ПОСЛУГИ ПРИВАТБАНКУ ДИПЛОМИ RU UA

Банківські Послуги дуже зручні, забезпечують збереженість коштів, а також бувають «дуже доречні» в важких ситуаціях. З кожним днем банківські послуги займають все більш і більш міцні позиції в нашому повсякденному житті і вже тяжко знайти людину, яка не є клієнтом будь-якого банку.

Банківські Послуги
Які Ви Можете Замовити On-line:

Карта Gold Приватбанку
Карта Gold Приватбанку - Це Ваш Високий Статус Та Персональне Обслуговування В Зручний Час

Кредитна карта Приватбанку
Кредит До 50.000 Гривень З Пільговим Безвідсотковим Періодом До 55 Днів

Кредитна карта з фото
Персоніфікована Карта З Вашим Фото На Звороті - Це Високий Рівень Безпеки

Соціальна карта Приватбанку
Дозволяє Зручно Та Швидко Отримати Виплати При Народженні Дитини

Пенсійна карта Приватбанку
Надає Можливість Отримувати Пенсію В Будь-Який Час Без Черг В Касу Та Очікування Поштаря

Авто в кредит
Прийняття Рішення Приватбанком На Авто В Кредит До 30 Хвилин Без Відвідування Банку

Автострахування
Є Можливість Оплати Поліса Автоцивілки Частинами Без Комісій І Відсотків

Мобільний Додаток Приват24

Приват24 у Вашому смартфоні або планшеті

Мобільний Інтернет PEOPLEnet

Мобільний Інтернет PEOPLEnet - Доступ В Інтернет Завжди І Скрізь

Сьогодні вибір банківських послуг дуже великий. Різноманітні депозити, кредити, банківські карти, страхування та інші різні послуги.

Найбільш поширені банківські послуги (або продукти, кому як зручніше) це банківські карти. З кожним днем все більше та більше людей використовують їх. Банківські карти дуже зручні та найбільш безпечні для зберігання коштів, а також включають в себе різноманітний перелік послуг.

Зберігати кошти на банківському рахунку, маючи цілодобовий доступ до них за допомогою пластикової картки, набагато зручніше і безпечніше, ніж серед рушників в шафі або в книзі на книжній полиці (мабуть, Ви знайомі з шукачами свого скарбу, котрі забули, в якій книзі схованка). Про міський транспорт або далекі поїздки і мови немає.

Згоден, приємні почуття переповнюють, коли в руці набитий купюрами гаманець, і спинка рівненька, і впевненості більше. Тепер погодьтесь і Ви, вразі втрати або крадіжки гаманця з готівкою – повернути їх буде неможливо, щодо банківських карт – одним дзвінком їх можливо заблокувати і кошти будуть збережені.

Є велика кількість банківських карт, від безкоштовних до елітних, кредитні та дебетові, для доступу до коштів і тільки контролю їх (наприклад, на накопичувальному депозиті). Існують і універсальні банківські карти, наприклад, кредитна карта Приватбанку «Універсальна», яка включає в себе послуги кредитування (кредитний ліміт) і можливість зберігання своїх коштів (як дебетова), на які при зберіганні більше 100 гр. нараховуються 10% річних.

Елітні (або преміальні) карти, наприклад карта Gold або карта Platinum, відрізняються між собою та від інших карт переліком запропонованих банківських послуг та сервісів таких як страхування, знижки, юридичні консультації та ін..


privateagent.com.ua